

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 3.13A |
| Power Rating | 150W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 390 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76.2mm |
| Depth | 38.1mm |
| Efficiency | 92% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 500g |
| Maximum Temperature | +70°C |
LCM300Q-T-4
LHA15F-12-SNY
TXL 035-0512D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00