

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 12A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 250V |
| Width | 14mm |
| Series | 1140-F |
| Tripping Mechanism | Thermal |
| Reset Actuator Type | Button |
| Rated AC Voltage | 250V |
| Mounting Style | Snap In |
| Break Time | Medium |
| Overall Length | 25mm |
| Rated DC Voltage | 50V |
| Overall Dimensions | 25 x 14 x 34.5mm |
| Circuit Breaker Type | Thermal Circuit Breaker |
| Overall Width | 25mm |
| Overall Depth | 34.5mm |
| Terminal Contact Type | Blade |
269216 NZMB2-A200-NA
IUGN1-1-62-5.00-U
IULHK11-1-65-7.50-01
IELHK11-1-61-50.0-A-01-V
IUGN1-1-72-30.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00