

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 5A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 50 V dc, 250V ac |
| Width | 18mm |
| Series | 3130 |
| Reset Actuator Type | Rocker |
| Mounting Style | Snap In |
| Circuit Breaker Type | Thermal Circuit Breaker |
106-P30-000040-5A
W23-X1A1G-1
2-5700-IG2-P10-DD-000040-10A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00