

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 16mm |
| Push Button Actuation | Stay Put |
| Illuminated | No |
| Series | RMQ16 |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | mushroom |
| Voltage Rating | 24V |
| Depth | 85mm |
| Width | 28mm |
| Height | 28mm |
| Switch Operation | Off |
| Push Button Diameter | 25mm |
| Push Button Material | Plastic |
121612 C22-PVT60P-K11
SSA-EB1PLXR-12ECQ8
A22NE-L-PD02-N
3SU1802-0NA00-2AB2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00