

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 25A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 13kW |
| Voltage Rating | 690V |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 190A |
| Length | 48mm |
| Width | 99mm |
| Depth | 65mm |
| Terminal Type | Screw |
| Throw Configuration | Single |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
70023661 T0-4-15682/I1H/SVB(RS629-2047)
207388 P3-100/I5-SI/HI11
207210 T3-4-15682/I2/SVB
3LD2164-1GP51
172797 DMM-160/4/I5/P-R
110198 P1-32/E/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00