

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Easy |
| Number of Inputs | 12 |
| Output Type | Relay |
| For Use With | easyControl |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Number of Digital Inputs | 12 |
| Number of Outputs | 6 |
| Network Type | CANOpen, EasyNet |
| Programming Interface | RS232C |
| Program Capacity | 256 kB |
| Depth | 79mm |
| Length | 110mm |
| Number of Analogue Inputs | 4 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Communication Ports | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Dimensions | 110 x 107.5 x 79 mm |
| Communication Port Type | RJ45 |
| Display Included | Yes |
| Output Current | 10 A |
| Width | 107.5mm |
| Memory | 256 kB |
197515 EASY-E4-AC-16RE1P
FX3G-24MT/ESS
6ES7222-1XF32-0XB0
197510 EASY-E4-UC-8RE1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00