

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Motor Starter Type | DOL |
| Voltage Rating | 230 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of Poles | 3P |
| Motor Starter Functionality | Automatic |
| Additional Features | Disconnect Switch Included |
| Overall Length | 240mm |
| Enclosure | Yes |
| Overall Width | 160mm |
| Overall Depth | 160mm |
192394 EMS2-ROS-T-3-24VDC
240009 SDAINLM140(230V50HZ,240V60HZ)
ATS01N222LU
3RW3036-1BB14
3RW4024-1BB04
3RK1308-0CC00-0CP0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00