

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Motor Starter Type | DOL |
| Voltage Rating | 230 V ac |
| IP Rating | IP55 |
| Number of Poles | 3P |
| Motor Starter Functionality | Automatic |
| Reversibility | Yes |
| Additional Features | Disconnect Switch Included |
| Overall Length | 184mm |
| Enclosure | Yes |
| Overall Width | 284mm |
| Overall Depth | 184mm |
3RM1107-3AA04
BA9026 3AC50/60Hz 200-460V 3kW
ATS01N206LU
3RK1304-5KS40-4AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00