

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Motor Starter Type | Star Delta |
| Voltage Rating | 400 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of Poles | 3P |
| Additional Features | Disconnect Switch Included |
| Overall Length | 250mm |
| Enclosure | Yes |
| Overall Width | 375mm |
| Overall Depth | 150mm |
134948 DS7-34DSX016N0-D
3RK1304-0HS00-8AA0
1SAM451000R1015 MS165-42
LG1D122M716
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00