

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Illuminated | No |
| Series | RMQ Titan M22 |
| IP Rating | IP67 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Depth | 93mm |
| Width | 45mm |
| Push Button Diameter | 45mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Switch Operation | Latching |
| Height | 45mm |
XW1E-BV504M-R
185176 C22-PVT-K02-P62
3SU1150-1HB20-1CG0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00