

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 150 mm |
| Output Type | NPN/PNP |
| Electrical Connection | 4 Pin Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP69K |
| Maximum Current | 250 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Housing Material | Polyurethane |
XUB0BKSNM12T
WL9-3P3030S01
GRTE18-N2412
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00