

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 50 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP69K |
| Length | 80mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA, 250 mA |
IME12-02BNSZC0S
CM18-08BPP-EC1
Bi2-M12-AP6X
BES 516-325-E5-C-S4
IMR08-06NPSTC0S
ICB12S30N10NOM1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00