

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 6 - 48 V dc |
| Length | 68.7mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | E59 |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Switching Current | 500 mA |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
UB300-18GM40-I-V1
XS618B1DBL2
IME12-06BPSZW2K
XS218SAMAL2
IME18-08BPSZC0S
E2B-M12KS04-WP-B2 5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00