

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| Maximum Current | 20A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Voltage Rating | 250 V dc, 415V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Switch Rating | 640A |
| Length | 159mm |
| Width | 193mm |
| Depth | 92mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
1SCA022718R8780 OT400E03P
222670 T0-3-8341/I1/SVB-SW
KG100 T203/GBA282 VE
199908 P1-40/I2/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00