

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 30kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | NO |
| Enclosed/Not Enclosed | Not-enclosed |
| Switch Rating | 340A |
| Length | 340mm |
| Width | 95mm |
| Depth | 88mm |
| Throw Configuration | Single |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
079218 P1-25/EZ/N
KG64BT206GBA010VE
3LD2203-1TL51
1SCA022278R2740
KG80T203/GBA020*KL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00