

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 59kW |
| Voltage Rating | 690V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Blue |
| Switch Rating | 125A |
| Length | 200mm |
| Width | 280mm |
| Depth | 160mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Throw Configuration | Single |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD2054-1TL53
3LD2103-4VP51
3LD2866-1GP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00