

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 59kW |
| Voltage Rating | 690V |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Blue |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Switch Rating | 125A |
| Length | 200mm |
| Width | 280mm |
| Depth | 160mm |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Throw Configuration | Single |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SCA022401R5990
081588 T0-2-15679/EA/SVB
227872 P1-32/I2H/SVB-SW
207230 T5B-4-8213/I4
3LD3130-0TK11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00