

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 30kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Handle Colour | Black |
| Model Number | P3 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Switch Rating | 640A |
| Length | 139mm |
| Width | 160mm |
| Depth | 240mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3KD0343-2LG20-3
038873 T0-2-1/EA/SVB
207297 P1-25/I2/SVB/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00