

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 20A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 6kW |
| Voltage Rating | 415V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Red, Yellow |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Length | 100mm |
| Width | 136mm |
| Depth | 180mm |
| Terminal Type | Screw |
172794 DMM-160/3/I5/P-R
GLC0250T4C1
KG161T203/GBA004VE
2CCA703026R0001
OT160EV22P 1SCA120537R1001
199921 P1-40/I2H/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00