

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pilot Light Type | Pilot Light Head |
| Voltage Rating | 250V |
| Range | RMQ-Titan |
| Pilot Light Colour | Red |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Pilot Light Shape | Round |
3SU1156-6AA30-1AA0
78639219 M22-L-R+M22-A+M22-LED-R
78639223 M22-L-G+M22-A+M22-LED230-G
31-051.006
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00