

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Voltage Rating | 250V |
| Pilot Light Type | Pilot Light Head |
| Pilot Light Colour | Green |
| Range | RMQ-Titan |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Pilot Light Shape | Round |
181621 C22-L-R-24-P3
088387 Q18LF-RT
3SU1156-6AA40-1AA0
704.000.5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00