

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 160A |
| Fuse Current Rating | 125A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | Main Switch, Maintenance Switch, Switch Disconnector |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
3LD2514-0TK53
1SCA116976R1001 OS100GB04N1
3LD5400-0TK11
3LD2714-0TK51
3LD5610-0TK11
3LD2003-1TP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00