

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 25A |
| Fuse Current Rating | 25A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | Main Switch, Maintenance Switch, Switch Disconnector |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD2504-1TP53
3LD2113-1TL53
3NP1133-1BC10
3LD3054-1TL51
OS20FB12A1 1SCA108790R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00