

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 32A |
| Fuse Current Rating | 50A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | ON-OFF Switch |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SCA120098R1001 OTM100F4CMA230V
3NP1143-1BC10
3KD3030-2NE20-0
OT40FT3 1SCA104940R1001
3LD5220-0TL11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00