

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 63A |
| Fuse Current Rating | 80A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | ON-OFF Switch |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD5220-0TL13
3LD5810-0TK13
3LD2103-2EP53
OS250B03P 1SCA022750R6660
3LD3330-1TL11
1SCA022717R3410
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00