

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 100A |
| Fuse Current Rating | 100A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | ON-OFF Switch |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3KD2240-2ME20-0
3LD3354-0TL53
266006 PN2-200
3LD2203-1TP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00