

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2 |
| Maximum Current | 20A |
| Fuse Current Rating | 20A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Range | ON-OFF Switch |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
15KXTNC2F 15KXTNC2F
3LD2814-0TK53
3LD2318-1TL13
197420 T0-2-8900/SE1
3LD3248-0TK53
3LD2150-0TK11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00