

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | EasyE4 |
| Number of Inputs | 8 |
| Output Type | Transistor |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Input Type | Digital |
| Number of Digital Inputs | 8 |
| Number of Outputs | 4 |
| Kit Included | Yes |
| Interface | Ethernet |
| Depth | 300mm |
| Standards Met | CE |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Dimensions | 300 x 200 x 200 mm |
| Output Current | 2 A |
| Number of Analogue Inputs | 4 |
| Width | 200mm |
| Length | 200mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Display Included | Yes |
| Programming Interface | Ethernet |
015001001100
NX1P29024DT1
FX3S-30MR/ES-2AD
197213 EASY-E4-DC-12TC1
197508 EASY-E4-AC-12RC1P
012003000700
197229 EASY-BOX-E4-AC1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00