

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 13kW |
| Voltage Rating | 440V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Red |
| Normal State Configuration | NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 650A |
| Length | 180mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
KG32T203/GBA020*KS
2CMA142435R1000 KSF225DP
095826 P1-25/V/SVB/HI11
3LD2264-1TC53
092308 T5B-3-8342/EA/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00