

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| Maximum Current | 63A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 37kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 240mm |
| Width | 160mm |
| Depth | 154mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
081587 P1-25/EA/SVB/N
038724 P1-25/E
OTDCP16S12M 1SCA125153R1001
062605 P1-32/V/SVB/N/HI11
034128 T0-3-8342/V/SVB
1SCA022712R0800
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00