

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 63A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 37kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 3NO/3NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 240mm |
| Width | 160mm |
| Depth | 189mm |
| Throw Configuration | Single |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
092300 T5B-3-8342/V/SVB
F400DDR00203EB
GLC0400T4C1
3LD2054-2EP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00