

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6P |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 55kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 280mm |
| Width | 200mm |
| Depth | 169mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
1SCA108828R1001 OS30FAJ12P
207281 T5-4-15682/I5/SVB
3LD3448-0TL53
207296 P1-25/I2/SVB-SW/N
MSW 63 P3 H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00