

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 30kW |
| Voltage Rating | 440V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Red |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 1850A |
| Length | 280mm |
| Width | 200mm |
| Depth | 125mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
038873 T0-2-1/EA/SVB
OT25FT4N2 1SCA104900R1001
KEM340UL Y/R
013198 P3-63/EA/SVB/2HI11
207210 T3-4-15682/I2/SVB
3LD2203-0TK51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00