

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Plunger |
| Normal State Configuration | 2NC |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Maximum Current | 200mA |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Series | LS-Titan |
| Action Type | Snap Action |
| Length | 76mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Depth | 31mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 33.5mm |
3SE5162-0CA00
XCPR2518G13
3SE5112-0CH60
Ex ES 97 W 02 -60 c
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00