

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 7.5kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 137mm |
| Width | 80mm |
| Depth | 102mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
KG64B T203/GBA282 VE
074320 P3-100/EA/SVB
2CDD281101R0063 SD201/63
1SCA022399R6750 - OTP16A3M
199944 P1-40/SE1
172769 P1-25/M4/SVB/N/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00