

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 18.5kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 3NO/3NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 137mm |
| Width | 80mm |
| Depth | 122mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
3LD2003-1TL53
067351 P3-63/EA/SVB/N/HI11
KG41B T204/GBA302 VE
182421 P3-63/I4/MBS/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00