

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Current | 14A |
| IP Rating | IP65 |
| Accepts Padlocks | No |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 6NO |
| Length | 80mm |
| Width | 120mm |
| Depth | 75mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
CS25-4P-NONC-MP1-RY9
OT100F4C 1SCA105019R1001
3LD2164-0TB51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00