

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 22kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 180mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 107mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
3LD2044-1TL53
KG20B T903/GBA012 VE
172871 P1-32/M4/SVB/N/HI11
014374 T3-1-102/EA/SVB
207348 P3-63/I4/SVB/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00