

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 18.5kW |
| Voltage Rating | 240 V dc, 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | 3NO/3NC |
| Switch Rating | 6000V ac |
| Length | 180mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 135mm |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD2103-1TP51
KG100 T904/GBA021 VE
MSW 63 P3 H
207313 P1-25/I2-SI/N-SW
1SCA022190R3260 OBEA01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00