

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Illuminated | No |
| Series | RMQ Titan M22 |
| IP Rating | IP69K |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | mushroom |
| Push Button Material | Plastic |
| Push Button Diameter | 38mm |
3SU1150-1HB20-1CJ0
216514 M22-PVS/K01
9001SKR16H13
XB4BS8445EX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00