

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Input Type | Ni100, Pt100, Pt1000 |
| Supply Voltage | 10 - 35 V dc |
| Diameter | 25 mm |
| Minimum Temperature Input | -200°C |
| Maximum Temperature Input | 800°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Depth | 17mm |
TMT72-AAA2AAAA1
TMT128-AKAGA
2212-0002.0
707010/888-888-888/000 0..100°C PT100VL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00