

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 240 V ac |
| Size | 70 x 85mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | DR 4000 |
| Input Type | Thermocouple |
| Range | -40 - +1600 °C |
| Panel Depth | 61mm |
E5EC-RR4A5M-011
AKT4H111100
E5CC-RW2DUM-000
IC PLUS 902-V/I-12V
EPACK-3PH/100A/500V/XXX/V2/XXX/XXX/TCP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00