

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 - 400V ac |
| Handle Colour | Brown |
| Switch Rating | 100A |
| Length | 72mm |
| Width | 78mm |
| Depth | 87mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
207223 T5B-3-8212/I4
2CMA142403R1000
2CDD283101R0063 SD203/63
3LD2565-1GP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00