

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Changeover Relay, Relay |
| Supply Voltage | 85 - 264 V ac |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| IP Rating | IP65 |
| Range | Eurotherm 3216 |
| Series | 3216 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Panel Depth | 101mm |
E5CB-Q1TC AC100-240
E5CC-QX3A5M-001
701511/8-0000-23/000
PA201.005AX01
650-D-R00-01030-0-G
1250-D-R00-00000-1-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00