

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 2 Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Range | EPC3000 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | EPC3016 |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Panel Depth | 90mm |
| Termination Type | Screw |
EPC3004/P1/VH/D1/L2
P6100-2-2-1-7-0-0-2
E5DC-RX2ASM-000
8MR2170-2KB
E5CD-QX2A6M-000
E5CN-HR2M-500 AC100-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00