

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | 10 x 24 Segment Advanced Programmer |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Series | EPC3016 |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | EPC3000 |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 90mm |
E5ED-QX4A6M-008
E5DC-RX2ASM-017
E5AN-HTAA2HBM-500 AC100-240
E5C2-R20K AC100-240 0-800
GTF-25-480-0-0-0-0 1-B-M
E5GC-QX2ACM-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00