

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 92 x 92mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP55 |
| Range | Piccolo P304c |
| Series | Piccolo P304 |
| Additional Functionality | PID Function Only |
| Display Colour | Amber, Green, Red |
| Panel Depth | 128mm |
P6100-2700-02-0
EMPLUS 600 NTC-PTC 230Vac
KS90-112-0000D-000
LR09630-001
P8010-1100-0210
E5EC-RR4A5M-010
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00