

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector A | Push In 18 mm |
| Connector B | Push In 18 mm |
| Pneumatic Fitting Type | Tee Tube-to-Tube Adaptor |
| Connection Style | Tube-to-Tube |
| Manufacturer Series | CQ |
| Connector C | Push In 18 mm |
| Model Number p | 177689 |
| Chemical Resistant | Yes |
LCK-1/8-PK-6-KU
KQ2H08-G03A
KQB2H04-G01
QSMK-G1/8-6
T-PK-6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00