

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Single |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 5422g |
| Size Type | Compact |
| Series | DFPD |
DRVS-40-90-P-EX4
CRB1BW80-270S-XF
CDRQ2BS20-90C
DRVS-12-270-P
DRVS-16-270-P
CDRQ2BS15-90
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00