

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Double |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 1275g |
| Series | DFPD |
| Size Type | Compact |
DRVS-6-180-P
DFPD-40-RP-90-RD-F0507-R3-EP
DSM-32-270-P1-FW-A-B
DSM-40-270-P-A-B
DSM-40-270-CC-FW-A-B
DFPD-80-RP-90-RD-F0507
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00